WYBIELANIE

Wybielanie to zabieg estetyczny, którego efektem jest poprawa kolorystyki zębów, poprawa uśmiechu i wyglądu pacjenta. To zabieg, który sprawia mnóstwo przyjemności pacjentom. Aby był przeprowadzony prawidłowo, z zachowaniem protokołu wybielania, a więc bezpiecznie i efektywnie, powinien być przeprowadzony w warunkach gabinetowych. Każdy pacjent przed wybielaniem powinien być zbadany i zakwalifikowany do zabiegu przez lekarza.

Wybielanie może być przeprowadzone u pacjentów powyżej 16 roku życia, po uprzedniej profesjonalnej higienizacji. Przeciwwskazaniem do wybielania jest nadwrażliwość na składniki preparatu, ciąża i karmienie piersią.

Lekarz w porozumieniu z pacjentem dobiera najlepszy sposób wybielania, a higienistka przeprowadza zabieg. Wybielanie może odbywać się następującymi metodami (jedną z nich bądź ich kombinacją):

  • profesjonalne wybielanie w gabinecie
  • wybielanie z użyciem nakładek (we współpracy i pod kontrolą gabinetu)
  • wybielanie w gabinecie z kontynuacją w domu
  • wybielanie przeprowadzone przez pacjenta z wykorzystaniem past wybielających

Umów się na wizytę

Szanujemy czas naszych pacjentów. Zawsze umawiamy wizyty wcześniej, a dzień przed wizytą przypominamy o niej za pomocą dyskretnego SMS. Godziny przyjęć elastycznie dopasowujemy do potrzeb pacjenta.